» » Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця!
Реєстрація
Популярне
  Ваша швидкість інтернету?
  256 кб/с
  512 кб/с
  1 мв/с
  2 мв/с
  5 мв/с
  10 мв/с
  Більше
  0

  Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця!

  Автор: bagiraкатегория: Инфодата: 7-09-2010, 04:25
  Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця!

  Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця це складання відмінних програм за допомогою яких ви можете дізнатися значення та історію походження вашого імені та прізвища.
  Ви зможете відкрити загадку свого прізвища і дізнатися ким були ваші нащадки, це по суті справи є дійсно тайной.По імені ви дізнаєтеся багато чого про людину наприклад який у нього характер, на кому йому треба одружуватися (або виходити заміж).

  У кожної людини на землі є своє неповторне особисте ім'я, кожна людина його отримує при народженні та іде з ним по життю. Воно є його оберегом, часом визначає його характер, манеру поведінки. Разом з ім'ям при народженні ми отримуємо і горде право називатися сином або дочкою свого батька і, звичайно, прізвище - спадкове сімейне іменування. Вдивіться уважно в своє прізвище. Яка вона у вас: рідкісна, поширена, смішна, незрозуміла або навпаки звичайнісінька?
  Ви хочете знати історію свого прізвища? Чому ваших предків стали називати саме так, а ніяк інакше? Кожна прізвище - свого роду загадка, і розгадати її не просто. Вслухайтеся у своє прізвище, і ви відчуєте зв'язок часів і народів, зловите той неповторний мить історії, з якого починався ваш рід, визначалося місце у вічності.

  Рік: 2010
  Мова: Багатомовний
  Ліки: Є
  Розмір: 60 MB

  Завантажити / Завантажити Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця!

  Внимание! У вас нет прав для просмотра скрытого текста.

  Теги: софт, Завантажити, Безкоштовно, завантажити, download, Програми

  Другие новости по теме:

  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.