» » Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця!
Реєстрація
Популярне
Чи потрібен на сайті форум?
Так
Ні
0

Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця!

Автор: bagiraкатегория: Инфодата: 7-09-2010, 04:25
Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця!

Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця це складання відмінних програм за допомогою яких ви можете дізнатися значення та історію походження вашого імені та прізвища.
Ви зможете відкрити загадку свого прізвища і дізнатися ким були ваші нащадки, це по суті справи є дійсно тайной.По імені ви дізнаєтеся багато чого про людину наприклад який у нього характер, на кому йому треба одружуватися (або виходити заміж).

У кожної людини на землі є своє неповторне особисте ім'я, кожна людина його отримує при народженні та іде з ним по життю. Воно є його оберегом, часом визначає його характер, манеру поведінки. Разом з ім'ям при народженні ми отримуємо і горде право називатися сином або дочкою свого батька і, звичайно, прізвище - спадкове сімейне іменування. Вдивіться уважно в своє прізвище. Яка вона у вас: рідкісна, поширена, смішна, незрозуміла або навпаки звичайнісінька?
Ви хочете знати історію свого прізвища? Чому ваших предків стали називати саме так, а ніяк інакше? Кожна прізвище - свого роду загадка, і розгадати її не просто. Вслухайтеся у своє прізвище, і ви відчуєте зв'язок часів і народів, зловите той неповторний мить історії, з якого починався ваш рід, визначалося місце у вічності.

Рік: 2010
Мова: Багатомовний
Ліки: Є
Розмір: 60 MB

Завантажити / Завантажити Походження імен та прізвищ, і їхня таємниця!

Внимание! У вас нет прав для просмотра скрытого текста.

Теги: софт, Завантажити, Безкоштовно, завантажити, download, Програми

Другие новости по теме:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.