Топ программы
Топ компьютерные игры
Наш выбор
  {topsoft category="1"}
  {topsoft category="2"}
  {recommended limit="4"}
Опрос
Вы занимаетесь фитнесом?

Каждый день
Раз в неделю
Пару раз в месяц
Не занимаюсь

Дика природа Росії / Дикая природа России / Wild Russia (2009/RUS/ENG) BD-DVDRip 720p

8-05-2010, 17:28
Дика природа Росії / Дикая природа России / Wild Russia (2009/RUS/ENG) BD-DVDRip 720p

Інформація про фільм:
Назва: Дика природа Росії
Оригінальна назва: Wild Russia
Рік виходу: 2009
Жанр: Документальний, науково-популярний

Про фільм:
Простираючись на 11 часових поясів і розташувавшись на території двох континентів, від центру Європи до Тихого океану, ця величезна країна вражає своїм розмахом і недоторканими природними багатствами, які в їх первозданній красі таять неосяжні простори Російські, що розкинулися далеко від шумних і тісних мегаполісів - Москви і Санкт-Петербурга. Отримавши унікальну можливість вперше показати Дику природу Росії у всьому її різноманітті, ми здійснимо кінопутешествіе зі сходу на захід, через гори, пустелі, вулкани, озера, та арктичні льоди. Наш надзвичайний шести серійний документальний фільм, знятий з використанням найсучаснішої техніки кінематографічної, яскраво і барвисто розповість про унікальні природні багатства і заповідниках цієї величезної країни.

Випущено: A Studio Hamburg Produktion
Тривалість: 6 x ~ 00:47:00
Переклад: Дубльований

Список серій і їх опис:
Серія 1. Сибір / Siberia: На її частку припадає 10% всієї суші на нашій планеті. Сибір славиться своїми морозами і відома світу, як одне з найхолодніших місць на землі. Тим не менше, Сибір стала домом для великого безлічі видів диких тварин, звірів та інших істот, включаючи мускусного оленя, верблюда, газель і рідкісний вид ящірки - сибірського углозуба, який може провести кілька років у замороженому стані при температурі - 40градусов С і вижити. Від холодного півночі до південних степів - все це Сибір, в усьому її пишноті.
Серія 2. Камчатка / Kamchatka: Земля вогнедишних вулканів і льодовиків, країна льоду і полум'я. Вулканічний півострів Камчатка розташований на далекому сході Росії. Через часті вивержень вулканів і зсувів рельєф місцевості постійно змінюється. Але, незважаючи на те, що далекий Камчатський край вважається небезпечним, він надзвичайно багатий і родючий. Досліджуючи багатства цієї чарівної землі, фільм не пропускає нічого: в кадрі - то ширяють у небі беркути, то ціле сімейство рудої лисиці, а то й господарі тутешніх місць - бурі ведмеді, із задоволенням приймають ванни у природних гарячих джерелах.
Серія 3. Заполяр'ї / Arctic: Життя видів, що мешкають в суворих умовах Заполяр'я з його екстремально низькими температурами, - це суцільна боротьба за виживання.
Серія 4. Кавказькі гори / The Great Divide: Від білосніжних вершин до розпечених сонцем пустель - все це Кавказ. Кавказькі гори - не просто гірський хребет. Це багата середовище проживання для багатьох представників флори і фауни, які чудово себе почувають і на лісистих схилах, і в альпійських луках, і навіть у солончаках. Тут добре прижилися дикі кабани, євразійська рись, європейський бізон і рідкісна змієподібна ламка ящірка. Кавказ - це ще одна перлина в короні Дикої природи Росії.
Серія 5. Тайговий край / The Secret Forest: Тут не рідкість зустріти висять на деревах чорних азіатських ведмедів, бурундуків, що снують у пошуках їжі, а також плямистих ланей, граціозно що спускаються до води, щоб поповнити свій раціон бурими водоростями. Сама присутність оленів і ланей приваблює сюди самого великого хижака в цьому краю - амурського тигра. Але і найбільшою в світі дикої кішці теж загрожує небезпека. Браконьєрство і розорення місць проживання тигрів в Уссурійському тайзі Росії протягом багатьох років створили реальну загрозу зникнення цього рідкісної тварини.
Серія 6. Первозданні долини / Primeval Valleys: Здійсніть подорож по величним первозданним лісах Уралу. Ці заповідні місця відомі своїми крайнощами, де чудово сусідять і олені-велетні, і гігантські левіафани, вагою в півтони, і крихітні тваринки. Сюди ж, у пошуках їжі, здійснюють свої сезонні набіги Євразійські лосі. На відміну від інших видів лосів Євразійський лось живе поодинці, тому для вагітної самки лося стрес від зустрічі з іншим тваринам зазвичай призводить до бійки. Як тільки сніг в лісі починає танути, оголюючи землю, самотні вовки вирушають на пошуки їжі, не гидуючи останками замерзлих тварин ...

Файл:
Формат: MKV
Якість: BD-DVDRip [720p]
Відео: x264, 1280x720, ~ 3000 Кб / с
Звук # 1: Російський - АС3 256 Кб / с
Звук # 2: Англійська - АС3 256 Кб / с
Розмір: 6.93 Gb

Дика природа Росії / Дикая природа России / Wild Russia (2009/RUS/ENG) BD-DVDRip 720p

Дика природа Росії / Дикая природа России / Wild Russia (2009/RUS/ENG) BD-DVDRip 720p

Дика природа Росії / Дикая природа России / Wild Russia (2009/RUS/ENG) BD-DVDRip 720p


Внимание! У вас нет прав для просмотра скрытого текста.

Комментарии(0)
Поиск
Знаменитые новости
 новые 
  {famous sort="date"}
Облако тегов

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.