UAHO.org.ua - це портал, де ви можете слухати музику безкоштовно. Запам'ятайте ви можете послухати музику безкоштовно і усі новинки музики 2014-2015, додайте в обране наш сайт і не пошкодуєте!
Чого потрібно більше додавати на сайт?
Опрос
Фільми
Ігри
Музику
Книг
Приколів
Програми
Інше

Голосовать Результаты
Реклама
{Реклама}
Топ 10 Треків
Скоро


Треки
Категория: Инфо | Дата: 28.12.2014
Сьомий Син

Назва: Сьомий Син
Рік: 2014
Країна: Великобританія, США, Канада, Китай
Слоган: -
Режисер: Сергій Бодров
Сценарій: Чарльз Лівітт, Стівен Найт, Метт Грінберг, ...
Продюсер: Безіл Іваник, Томас Тулл, Лайонел Уігрема, ...
Оператор: Ньютон Томас Сігел
Композитор: Марко Бельтрамі
Художник: Данте Ферретті, Марія-Тереза Барбасса, Дмитро Капуані, ...
Монтаж: Джим Пейдж, Пол Рубеллит
Жанр: фентезі, пригоди, сімейний, ...
Бюджет: $ 100 000 000
Збори в світі: $ 1 200 000
Збори прем'єра: (світ) 17 грудня 2014, ...
Прем'єра (РФ): 1 січня 2015, «UPI»

Короткий опис фільма: Розповідь у фільмі піде про хлопця, який, став сьомим сином сьомого сина. А тільки така людина може стати відьмаком. Але цього недостатньо, щоб іменувати себе так - необхідно пройти масу тренувань, а також старанно вчитися. Адже головна зброя відьмака - це його розум. Хоч в народі їх не люблять, але хтось же повинен вбивати нечисть, зберігати землю від сил зла і робити всю брудну роботу? Юний Том Уорд спробує стати тим самим учнем відьмака.
Категория: Инфо | Дата: 27.07.2014
Сищик Самоваров - Всі 12 серій (2010/DVDRip)

Дія серіалу «Сищик Самоваров» розгортаються в невеликому містечку. Сюди ж приїжджає якась Настя. Дівчина влаштовується працювати в місцеву перукарню і, як наслідок, виявляється в курсі всіх місцевих подій. Так виходить, що вона мимоволі розслідує пограбування або вбивства, порівнюючи розповіді своїх клієнток. Допомагає в цьому Насті колишній опер Самоварів. Він володіє прекрасною інтуїцією, харизмою і витримкою. Цій парочці доводиться розплутувати всілякі справи, але кожен раз вони виходять переможцями.
Категория: Инфо | Дата: 27.07.2014
Ревізор - Вистава (1982/DVD-9)

Вашій увазі представлений спектакль Московського театру Сатири по комедії Миколи Гоголя «Ревізор». Видатний письменник дав можливість сучасникам подивитися на себе з боку, змусивши їх сміятися над самими типовими речами. Він вивів на сцену практично всі негативні характери і зобразив всі суспільні вади - казнокрадство, хабарництво, свавілля, догідництво, лінь, властиві багатьом людям незалежно від того, в якому столітті вони живуть. Вся геніальність цієї комедії полягає в тому, що в центрі сюжету виявляється не традиційний комедійний шахрай, а герой, який спочатку і не здогадується про те, що відбувається.
Категория: Инфо | Дата: 27.07.2014
Скубі-Ду - 3 сезону! Всі 40 серій (1976-1978/DVDRip)

Дуже популярний мультсеріал "Скубі-Ду" (The Scooby-Doo Show) про пригоди веселого пса Скубі і його друзів-поліцейських. Кожна серія розповідає про різних неймовірних чудовиськ, але з веселим псом Скубі-Ду і його напарником-боягузом Шеггі все це виглядає так комічно, що неможливо не сміятися. Причому, в кінці кожної серії пізнається, що під маскою чудовиська завжди є якийсь чоловік.
Категория: Инфо | Дата: 27.07.2014
Енциклопедія - Все 165 серій (Dvdrip)

Науково-популярний серіал "Енциклопедія" (Encyclopedia) являє собою колекцію невеликих фільмів про історичні події та всесвітньо відомих особистостей: вчених і композиторів, письменників і художників, філософів і мандрівників, реформаторах і просветителях, правителів і архітекторів. У 7 хвилин творці серіалу постаралися умістити розповідь про тих, без кого сьогодні неможливо уявити цивілізацію.
Категория: Инфо | Дата: 27.07.2014
Котін М. Д. - Лякалки для неслухняних дітей


«Якщо ти жадібний буваєш і шкідливий, теж вовками будеш ти з'їдений» - ви не повірите, але це уривок із дитячої книжки написана в далекому 1991 році! Автором книги є Котін Михайло Борисович, його збірка віршів називається «Лякалки для неслухняних дітей». Звичайно, з популярними віршиками про «маленького хлопчика» цю книгу не порівняти, але все ж вона вельми цікава...
Категория: Инфо | Дата: 27.07.2014
Державна захист - Всі 12 серій (2010/SATRip)

Головний герой російського серіалу «Державний захист» підполковник міліції Медведєв, якому потрібно піти зі служби мимоволі. Наостанок, залишаючи відділ за вислугу років і за умовляння дружини, Медведєв вирішив «згадати молодість» - заарештувати спритного кілера на прізвисько Джгут. Великий досвід роботи підказує підполковнику, що злочинець обійде засідку, і він приймає рішення затримати його самостійно. План Медведєва спрацьовує, і це приносить йому новий посадовий шанс: замість звільнення начальник, генерал Кірєєв, пропонує офіцерові очолити новий експериментальний відділ.
Категория: Инфо | Дата: 27.07.2014
Аватар. Легенда про Korra - 1 сезон! Всі 12 серій (2012/WEB-DLRip)

Новий мультсеріал «Аватар. Легенда про Korra» продовжує сюжет, розказаний в мультфільмі «Аватар. Легенда про Аанга». Минуло сімдесят років після того, як аватар Аанг переміг Лорда Вогню. Навіжена Корра повинна стати наступним аватаром. Вона оволоділа магією води, вогню і землі. Залишилася тільки магія повітря. У цьому їй буде допомагати Тензін - син Катари і Аанга. Їм потрібно готуватися до нового бою, яке обіцяє стати такою ж історичною подією, як і перемога Аанга над Лордом Вогню.
Категория: Инфо | Дата: 27.07.2014
Без обману: Заварка для «чайників» (2013 / IPTVRip)

За статистикою, чай п'ють 98% росіян. Ось тільки що ми заварюємо в своїх чайниках? Як вийшло, що країна підсіла на справжнє "пійло", і непоганий чай став коштувати астрономічних грошей? Які методи фальсифікації винайшли зараз, а які - родом з СРСР?
Категория: Инфо | Дата: 30.06.2014
Дивна річ. Обладунки богів (15.03.2013/SATRip)


Чому навколо геніїв військового мистецтва Олександра Македонського, хана Батия так багато нез'ясовного... чи вони Були звичайними людьми? Чи не обійшлося без втручання богів? Народився чи той, хто стане полководцем останньої війни людства?
Категория: Инфо | Дата: 30.06.2014
Raise Data Recovery for FAT / NTFS 5.7.1

Raise Data Recovery for FAT / NTFS - дві програма призначені для самостійного відновлення даних непрофесіоналами. Підтримують відновлення даних з NTFS, FAT, FAT32 включаючи FAT12, FAT16, FAT32. Використання функції посекторного сканування дозволяє досягти максимальних результатів при відновленні даних флеш дисків і карт пам'яті.
Категория: Инфо | Дата: 30.06.2014
SuperEasy Video Booster 1.1.3056

Ви знімаєте відео на мобільний телефон або цифрову камеру, або скачали ролик з інтернету і якість відео вас не влаштовує? Найчастіше це буває з поганої якості камери або не вірно обраного кодека для стиснення відео. SuperEasy Video Booster допоможе Вам вирішити цю проблему! Програма поправить перенесення кольорів, конрастность відео, оптимізує освітлення. Складне редагування відео залишиться в минулому!
Категория: Инфо | Дата: 30.06.2014
Master Voyager 3.04

Master Voyager спеціально спроектований для створення захищених DVD/CD дисків і Флеш карт USB. Програма створює захищені області на носії і потрібно ввести пароль для перегляду цих захищених областей. Захищений носій є повністю автономним і ті не вимагає ніякого спеціального програмного забезпечення, встановленого на комп'ютері, для прочитання носія.
Категория: Инфо | Дата: 30.06.2014
NSAuditor Product Key Explorer 3.3.2.0

Product Key Explorer - програма дозволяє розшифрувати, побачити і зберегти серійні номери продуктів Microsoft, CD-ключі встановлених на комп'ютері програм, і не тільки їх. Після запуску програми буде достатньо натиснути кнопку пошуку ключів і вона сама просканує реєстру, і видасть список програм, встановлених на комп'ютері і реєстраційні дані до них.
Категория: Инфо | Дата: 30.06.2014
Валерія Фадєєва - Книга кращої російської мами. Малюк від року до 5 років


Валерія Фадєєва написала цю книгу спеціально для російських мам, для тих жінок, які хочуть дати своїй дитині все найкраще в цьому житті. Вона відважно готова розділити з іншими мамами цю почесну відповідальність - виховання чудових маленьких дітей.
Категория: Инфо | Дата: 30.06.2014
Glary Utilities Pro 2.54.0.1758

Glary Utilities - функціональний набір системних твикеров і утиліт, для тонкої настройки, підвищення загального рівня продуктивності і захисту ПК. Цей додаток дозволяє користувачеві позбутися непотрібних файлів, від застарілих реєстраційних записів та історії інтернет-активності, за допомогою установки різних плагінів, можна добитися повної сумісності цього додатка з більш ніж 45 різними програмами.
Категория: Инфо | Дата: 30.06.2014
Ashampoo Photo Mailer 1.0.4.5

У наші дні ви можете скористатися одним з багатьох способів обміну фотографіями, однак найпростішим по -, як і раніше залишається обмін фотографіями по електронній пошті. Пачку фотографій потрібно підігнати за розміром, обрізати, та ще й розбити на декілька поштових повідомлень.
Категория: Инфо | Дата: 30.06.2014
Your Uninstaller! Pro 7.5.2013.02 Datecode 20.03.2013

Your Uninstaller забезпечує вирішення завдань з деінсталяції програм, встановлених на вашому комп'ютері. Підсвічує нещодавно встановлений «софт» і автоматично вичищає що залишилися після видалення ключі реєстру і файли. Прибирання сміття, втім, одними додатками не обмежується.
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2557 >>
 
Ваш логин: Ваш пароль: