Реклама на женском сайте
» » Атлас анатомії людини. Схеми, малюнки, фотографії

Атлас анатомії людини. Схеми, малюнки, фотографії

Атлас анатомії людини. Схеми, малюнки, фотографії


Даний анатомічний атлас відкриває для всіх світ внутрішньої будови людського тіла. Людина - це унікальний живий організм, який може зазирнути всередину себе і зрозуміти будову дивовижною системи, якою є наше тіло. Уявлення про внутрішню будову тіла людини існували з давніх часів, але тільки Гален, відомий римський лікар, спробував вивчити внутрішні органи і таким чином пояснити принцип їх роботи.

Через кілька століть Везалий видав книгу "Про будову людського тіла ", в якій описав скелет, кровообіг, м'язову та інші системи та органи людини. Потім з'явилися сучасні прилади збільшення зображення, такі як мікроскоп, що дозволили розрізняти форму кров'яних тілець, розглянути волокна м'язів і тонкі картаті порожнини, що додають кісток твердість.

Чим більше ми вивчаємо будову тіла людини, тим більше розуміємо, що всі системи, органи, механізми, які його утворюють, виконують свої певні функції. І всі вони сприяють підтримці трьох базових функцій організму людини: взаємодія з навколишнім середовищем, харчування і відтворення.

Інформація про Книгу:
Назва: Атлас анатомії людини. Схеми, малюнки, фотографії
Автор: Севастьянова І.
Видавництво: Клуб сімейного дозвілля
Рік видання: 2008
Сторінок: 80, кол. мул.
Мова: Російська
Формат: PDF
Розмір: 21,81 Mb

СКАЧАТЬ Атлас анатомии человека. Схемы, рисунки, фотографии:
16-07-2011, 14:54
Автор: Semafor_2011
Просмотров: 3150
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.